Clash of Clans Başlangıç Rehberi (2020)

Spread the love

Günümüzde popülerlik kazanan bir diğer oyunda Clash of Clash oyunudur. Bu oyun strateji isteyen bir oyundur.
Clash of Clash yeni başlayan oyuncular başlangıçta strateji kazanmakta gecikiyor. Ve hızlı bir şekilde gelişememektedir.
Bunların yanı sıra oyun emek ve dikkat gerekmektedir. Dikkatsizliğiniz yüzünden başlamadan kaybedebilirsiniz.
Clash of Clans ilk başlangıç yapmakta iseniz mutlaka Hiledebiz.Com adresinden her türlü bilgiyle pro oyuncu olabilirsiniz.
Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri Clash of Clans Başlangıç Rehberi (2020)
Clash of Clans Başlangıç Taktikleri

Bu oyununa Clash of Clans en iyi başlangıç yapabilmek için gerekli olan bazı şeyler vardır. Bunlardan bazıları oldukça sabırlı ve dikkatli olmaktır. Clash of Clans yeni başlayanlar için oyun zaten koruma kalkanı verdiği için saldırılara maruz kalmaz.

İşte bu koruma kalkanı sürecinde devreye siz girerek bütün binalarınızı elinizden gelen en hızlı bir şekilde geliştirmektir. Oyunda bulunan elmas (yani taşları) elinizden geldiğince kullanmayın çünkü belediye binası basarken çok yardımcı olacaktır.
Aslında oyunun temel bir amacı oyunda mümkün oldukça çok altın ve iksir biriktirmektedir.

Clash of Clans Altın ve İksir Nasıl Elde Edilir?

Altın ve iksir elde etmenin 3 yolu mevcuttur. Bunlardan ilki satın almaktır. İkinci seçenek kendi üretim binalarınızda üretebilirsiniz. Üçüncü seçenek ve son yöntem rakip oyunculara saldırarak onların elde etmiş olduğu iksir ve altını yağmalaya bilirsiniz. Yağmalamış olduğunuz altın ve iksirler sizin hanenize gelir sizin olur.

Clash of Clans Altın ve İksir Ne İşe Yarar?

İksir bir çok bakımdan sadece saldırı amacı için kullanılmaktadır. İksir ile asker üretmek Asker kamplarını yükseltmekte kullanırsınız. Altın ise Savunma gücünde kullanılmaktadır. Altını ise Duvarlarda, Savunma binalarında, Tuzaklarda ve en önemli olan kullanım alını da şehrin ana merkezi belediye binasını yükseltmede kullanılmaktadır.

Clash of Clans başlangıç taş sayısı her oyuncu için aynıdır ve oyun başında her oyuncuya 500 taş verilir. İyi günlerde kullanın.

Clash of Clans Başlangıç Taktikleri

Clash of Clans başlangıç rehberi başlığı altında özetlersek; Elinizde bulunan taşları mecburiyetin son dakikasına kadar kullanmayın çünkü yeni başlayanların yaptığı en büyük hatadır kullanmak siz kullanmayın çünkü ileride çok aşırı lazım olmaktadır. Ağaçları, çalıları vb. işler yaparak taş kazanabilirsiniz. İnşaat yapmanız uzun sürebilir bu süreçte elinizdeki bütün altın ve iksiri yağmalanabilir. Buna dikkat edin. Ana binayı kaybederseniz kupalarınızı da kaybedersiz. Bu oyundan size verilen görevleri tamamlayarak da taş kazanabilirsiniz. Bu oyunda tüm binaları yükseltmek zorundasınız. Eğer yükseltmez iseniz rakip oyuncuların avı olursunuz.

Silahları yani savunma binalarını mutlaka korumalısınız. Savunma alanı oluştururken hem kara hem hava saldırısına karşı dengeli savunma yapabilirsiniz. Kara savunmanız on numara duvarlar aşılmıyor ama hava savunması sıfır düşman hada sizi yok eder.

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri Clash of Clans Başlangıç Rehberi (2020)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir