Whatsapp Saat ve Tarih Hatası Yanlış Hatası [ÇÖZÜMÜ]

Spread the love

Whatsapp uygulamasını açmak istediğinizde mobil cihazınızda eğer “Telefonunuz saati yanlış, tarihi ayarlayarak tekrar deneyin” hatası alıyorsanız bu hatayı nasıl düzelteceğinizi sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

Özellikle yaz ve kış saati ülkemizde kaldırıldığı için bu saat ve tarih hatası sıklıkla alınmaya başlanmıştır. Bu durumda ilk yapmanız gereken cep telefonunuzun saatini otomatik olarak ayarlanıp ayarlamadığını kontrol ediniz eğer otomatik olarak saat ve tarihi ayarı açık ise kapatınız ve tarih ve saati düzelterek Whatsapp uygulamasını giriniz. Doğru bir saat ve tarih girdiğiniz de uygulama uyarı almadan direk olarak açılacaktır.

Burada dikkat etmeniz gereken eğer tarihi siz kendiniz yanlış ayarlamadıysanız büyük bir ihtimalle yaz veya kış saati uygulamasından dolayı cep telefonunuz ileri ve geri aldı ilk saat ayarınızı o anda olan saate göre ayarlayınız. Yine hata alıyorsanız tarih doğru mu kontrol ediniz.

Whatsapp Saat ve Tarih Hatası Yanlış Hatası Çözümü​

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri Whatsapp Saat ve Tarih Hatası Yanlış Hatası [ÇÖZÜMÜ]
Bu şekilde Whatsapp saat ve tarih hatasını tamamen düzeltmiş olacaksınız. Bu hatanın başka bir nedeni yoktur. Diğer kaynaklarda Whatsapp uygulamasını silerek tekrar yüklemeniz ve alakasız olarak birçok çözüm yollarından bahsedilmektedir.
Bu hata sadece mobil cihazınızın saati ve tarihi yanlış olduğundan dolayı sizin önünüze çıkar başka hiç bir ayar ile oynamanıza gerek yoktur. Ekranda verilmiş olan tarih ve saat yanlış uyarısı Whatsapp uygulamalarda farklı, farklı çıkabilir çözüm yolu yine Whatsapp tümünde aynıdır.

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri Whatsapp Saat ve Tarih Hatası Yanlış Hatası [ÇÖZÜMÜ]

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir