PUBG Nick Şekilleri (2020)

Spread the love

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri PUBG Nick Şekilleri (2020)

PUBG Nick Şekilleri (2020)

PUBG Nick Şekilleri

her insana slm arkadaşlar, bugün sizlere PUBG Şekilli Nick konusunu anlatacağım.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

PUBG, oyunda 100 ferdin bir uçaktan haritanın istedikleri yere paraşüt ile atlatan bir BR(Battle Royal) oyunudur. Oyuncular yere indikten sonrasında etrafta buldukları binaların içine girerek loot(yağma) yaparak kendilerini savunarak hayatta kalmalarıdır. Maçın nihayetinde hayatta kalmayı başaran son fert yada ekip çorba parasına kavuşuyor(bir miktar para ödülü). Oyun ilk çıktığı zamanlar bir tek 1 haritaya sahipti ve ilerleyen zamanlarda da yeni haritalar ortaya çıkarak oyundaki eğlencesini de bir fazlaca arttırdı.

PUBG Şekilli Nick

Kısa sürede meşhur olan bu oyunda karakterinizin nick(isim) çok önemlidir. Uçağa bindiğiniz anda 100 kişilik bir oyunda isminiz listeye girerse uçaktaki seyahat süresince sizin isminiz hafızalara kazınacaktır. Sizde farketmişsinizdir. PUBG şekilli nickler türemeye başladı şu sıralar. Özellikle de ekip olan kişilerin başındaki semboller hepsinde aynı ise daha bir güzel hava katmaktadır. Bu şekilli nickleri şöyle örnek göstereyim.

Genelde kullanılan şekilli nick; ツ×OYUNDAKİ İSMİNİZ×ツ budur.

Bundan farklı popüler nickler ise ters yazılan nicklerdir. Size vereceğim ters yazılmış harfler ile kendi nickinizi oluşturabilirsiniz.
“ɐ-b-ɔ-d-ǝ-ɟ-ƃ-ɥ-!-ɾ-ʞ-ן-ɯ-n-o-d-ɹ-s-ʇ-n-ʌ-x-ʎ-z” (örnek, ʌǝɐɹʇɥx)

Ben sizlere şekilli nick araştırırken o kadar fazla abartılı nicklere rastladım ki aslabirini sizlere örnek olarak göstermek istemedim. Çok görüntü kirliliği yaratan nickler vardı.

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri PUBG Nick Şekilleri (2020)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir