PUBG MSVCP140.dll Hatası [ÇÖZÜMÜ]

Spread the love

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri PUBG MSVCP140.dll Hatası [ÇÖZÜMÜ]

PUBG MSVCP140.dll Hatası [ÇÖZÜMÜ]

PUBG yahut PUBG Lite oyununa girmeden MSVCP140.Dll dosyası bulunamıyor ya da eksik hatası alıyorsanız çözümünüz burada mevcut. Hevesle indirmiş olduğunuz PUBG oyununa daha giremeden “We Cannot find ‘MSVCP140.Dll’. Please, re install a this application” adlı hata iletiını alıyorsanız merak etmeyin. PUB Lite oyununa sorunsuzca girip keyifle oynamak için yapmanız gerekenler bu yazımda mevcut.

Tencent’in dünya çapında en çok oynanan çevrim içi hayatta kalma temelli battle royale oyunu PUBG oyunun düşük sistem gereksinimli özel sürümü PUBG Lite geçtiğimiz aylarda Türkiye’deki oyuncular için de açıldı. Uzun süredir oyunun beta sürecinin sonlanmasını bekleyen Türkiye PUBG kullanıcıları için sevindirici haber nihayet geldi ve oyun tüm dünyaya eş zamanlı olarak açıldı. Ancak, şu anda çok fazla fert PUBG Lite’ı oynamıyor. Sorunsuzca inen oyun, açılış ekranına gelmeden belirli hatalar veriyor. An saygınlıkıyla pek çok PUBG Lite oyuncusu “Cannot find ‘MSVCP140.Dll’. Please, re install a this application” adlı bu tuhaf hatasına karşı çözüm yolu aramaya çalışıyorlar. PUBG Lite ve PUBG oyununda meydana çıkan bu probleminin çözümü aslına bakarsak aslına bakarsak bir hayli basit.

PUBG Lite & PUBG MSVCP140.Dll Hatasının Çözümü Nedir?

PUBG ve PUBG Lite adlı oyunları çalıştırdığınızda karşınıza “MSVCP140.Dll adlı dosya bulunamıyor. Lütfen PUBG Lite’ı yeniden yükleyin.” türden hatalar meydana geliyorsa, tek yapmanız gereken, Microsoft’un orijinal sitesinden “Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015”i bilgisayarınıza yüklemek. Bazı uygulama ve oyunları çalıştırmak için bu dosyaya ihtiyaç duyulabilir. Visual Studio adlı programımızı yükledikten sonra ek bir şey yapmamız gerekmiyor iyi oyunlar dilerim.

Microsoft Visual Studio: TIKLA indir >

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri PUBG MSVCP140.dll Hatası [ÇÖZÜMÜ]

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir