Pubg Mobile Yetki Reddedildi Hatası [ÇÖZÜMÜ]

Spread the love

Pubg Mobile Yetki Reddedildi Hatası [ÇÖZÜMÜ]

Bir çok oyuncu Pubg Mobile giriş aşamasında bazı sorunlarla karşılaşıyor. Bu sorunlardan birisi “Yetki Reddedildi” hatası olarak karşımıza çıkıyor. Hatanın feysbuk’tan meydana gelen bir versiyonu var. Bunun için sizlere bir çok kişide işe yaramış bir çözümden bahsedeceğim. Hatanın karşınıza çıkmasının sebebi feysbuk’ta oyuna verdiğiniz iznin süresinin geçmesi ya da bu bölümde bir hata olması. Peki Pubg Mobile yetki reddedildi yahut İngilizce kullananlar için “authorization revoked” şeklinde karşınıza hata çıktığında çözüm olabilecek bir yolu aşağıda resimli şekilde anlatıyorum.

Pubg Mobile Yetki Reddedildi Hatası nasıl Çözülür?

Bu hatanın sebebi olarak Pubg Mobile oyununa facebook üzerinden verdiğiniz iznin süresinin geçmesi yahut o kısımda bir sıkıntı yaşanması şeklinde açıklanabilir. Normalde bu şekilde bir sıkıntı facebook’ta yaşanmış olsa normal şartlarda oyun yine bağlanıp kendisi aşağıda yapacağımız işlemleri yapması gerekiyor fakat Pubg Mobile‘ın facebook bağlantısıyla yaşadığı bazı sorunlar var. Bundan dolayı zorlanıyoruz. Bir çok oyuncu bu yöntemle çözüm bulmuştur. İşte yapmanız gerekenler.

Feysbuk hesabınıza giriş yapın ve sağ üst köşeden ayarlara geçin. Buradan İnternet Siteleri ve Uygulamalar satırından sonra rağmenıza izin verdiğiniz uygulamaları görebilirsiniz. Üst bölümde hemen orta sekmede Süresi Dolanlar sekmesine gidin.

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri Pubg Mobile Yetki Reddedildi Hatası [ÇÖZÜMÜ]

Bu kısımda bende bu problem olmadığı için başka bir oyun üzerinden sizlere ifade gerçekleştireceğim. Bu nedenle oyun ismine takılmayın. Yöntemi uygulayın.
Bu sorunyı yaşıyorsanız Pubg Mobile Süresi Dolanlar kısmında yer alacaktır. Bu nedenle oyuna girerken sorun yaşıyorsunuz. Çözmek için oyunun altında yer edinen Gör ve Düzenle bağlantısına tıklayın.

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri Pubg Mobile Yetki Reddedildi Hatası [ÇÖZÜMÜ]

Açılan küçük sayfada ise sağ alt kısımda yer alan Erişimi Yenile butonuna tıklayın. Bu işlem oyuna baştan izin verdiğiniz anlamına gelir.

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri Pubg Mobile Yetki Reddedildi Hatası [ÇÖZÜMÜ]

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir