PUBG Mobile Kötü Modülü Bilgi Hatası (ÇÖZÜMÜ)

Spread the love

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri PUBG Mobile Kötü Modülü Bilgi Hatası (ÇÖZÜMÜ)

PUBG Mobile Kötü Modülü Bilgi Hatası (ÇÖZÜMÜ)

1. Çözüm: Tam ekran optimizasyonunu dönem dışı bırakma
Windows, işletim sisteminin oyun tam ekran modunda çalışırken oyun standardını ve performansını iyileştirmesini elde eden ‘Tam ekran optimizasyonu’ adlı bir özelliğe sahiptir. PUBG çoğunlukla tam ekranda oynatıldığından, bu mekanizma devreye giriyor ve onu optimize etmeye çalışıyor. 1709 Windows güncelleştirmesi yerine, bunun hata iletisine neden olduğu konusunda birçok rapor vardır.
Tam ekran optimizasyonunu dönem dışı bırakmayı deneyebilir ve bunun bizim için sorunu çözüp çözmediğini görebiliriz. Bu seçeneğin dönem dışı bırakılmasının FPS’nizi düşüreceğini sadece en azından oynayabileceğinizi unutmayın.

  1. Epic Games Launcher’a sağ tıklayın ve Özellikler’i seçin .
  2. Bir kere yükleyicinizin özelliklerinde, sekmesini seçin Uyumluluk ve kontrol seçeneği devre dışı bırakın. Ek olarak, Bu programı yönetici olarak çalıştır kutusunu işaretleyin
  3. Değişiklikleri kaydetmek ve çıkmak için Uygula’ya basın . Bilgisayarınızı tekrar başlatın ve bunun sorunu çözüp çözmediğine bakın. Steam kullanıyorsanız, bu adımları üzerinde uyguladığınızdan da emin olun.

2. Çözüm: Windows ve PUBG’yi Güncelleme
PUBG resmen hata iletiını onayladı ve aynı zamanda 1709 Windows güncellemesinden etkilenen tek oyun olmadığını söylemiş oldu.
Gönderi sırasında, durum için olası bir geçici çözüm yoktu. Bu hata, daha sonra hata iletiını düzeltmek için birkaç yazılım güncellemesi yayımlayan Microsoft mühendisleri tarafından hızla fark edildi. Microsoft’un ardından PUBG, sorunu gidermek ve gelecekte aynı sorunla karşılaşmayacağından kesin olmak için oyunu da güncelledi.
Bu nedenle, bu hatayı yaşıyorsanız, muhtemelen Windows’un son olarak sürümünün yüklü olmadığı anlamına gelir. Bu durumda, aşağıdaki adımları kullanarak Windows’u en kısa sürede güncellemenizi öneririz.

 1. Windows + S tuşlarına basın , bildirişim kutusuna ” Güncelle ” yazın ve Ayarlar uygulamasını açın.
 2. Güncellemeleri denetle seçeneğini seçin ve Windows’un kontrol etmesine izin verin. Devam etmeden önce etken bir internet bağlantınızın olduğundan kesin olun.
 3. Güncelleme yüklendikten sonrasında bilgisayarınızı tekrar başlatın ve PUBG’yi yeniden açın.

3. Çözüm: Oyun Çubuğunu devre Dışı Bırakma
Oyun çubuğu, son Windows 10 güncellemelerinde tanıtılan yeni bir özelliktir. Bu özellik, oynanan oyunu otomatik olarak idraklar ve ekranın ortasındaki bir ‘oyun çubuğunu’ başlatır ve kısayol tuşlarını kullanarak oyununuzu kaydetmenizi, yakalamanızı yada fotoğraflarını çekmenizi sağlar. Xbox uygulamasının içinde veya dışında herhangi bir oyun oynarken, Windows + G tuşlarına basılarak oyuna kolayca erişilebilir.
Yukarıdaki yöntemlere ek olarak, şunları da deneyebilirsiniz:

 1. Bilgisayarınızı yine başlatın.
 2. Tüm sürücülerin son olarak sürümlerini yükleyin.
 3. Arka planda başka oyun bulunmadığından kesin olun .
 4. Yönetici olarak giriş icra ettiğinızdan kararlı olun .

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri PUBG Mobile Kötü Modülü Bilgi Hatası (ÇÖZÜMÜ)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir