PUBG Mobile Crash Fix Hatası (PC) [ÇÖZÜMÜ]

Spread the love

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri PUBG Mobile Crash Fix Hatası (PC) [ÇÖZÜMÜ]

PUBG Mobile Crash Fix Hatası (PC) [ÇÖZÜMÜ]

Adım1: en son düzeltme ekini yükle
Bluehole (PUBG geliştiricisi) tertipli olarak PUBG’yi geliştirmek ve sorunları çözmek için bazı ekler yayınlamaktadır. Bu ekleri kurmalı ve oyununuzu güncel tutmalısınız. Bu, oyununuzu çökertebilecek bazı hataları gidermenize yardımcı olabilir. Bu işe yaramazsa, endişelenme. Deneyebileceğiniz başka çözümler de var …
Adım 2: GPU’nuzu denetim edin.
Daha hızlı çalışması ve oyun performansınızı arttırması için GPU’nuzun saat frekansını arttırmış olabilirsiniz. Sadece bu kimi zaman oyununuzun istikrarını baltalayabilir. Oyununuz GPU’nuzu kontrol ettikten sonrasında çökmeye başlarsa, tekrar varsayılan ayara getirmeyi deneyebilirsiniz. Bu, karşılaşmış olduğunız kilitlenme problemlerını önlemek veya azaltmak için kafi olabilir.
Yöntem 3: Aygıt sürücülerini yeniden yükleyin yada güncelleyin
çoğu zaman, yanlış aygıt sürücüleri kullanıyorsanız yada güncel değillerse (özellikle de ekran kartı sürücüleri) oyun çöküyor. Bu nedenle, sorununuzu çözüp çözmediğini görmek için sürücülerinizi güncellemeniz yada yine kurmanız gerekir.

  1. basit Sürücü indirin ve yükleyin.
  2. basit Sürücü çalıştırın ve Şimdi Tara düğmesine tıklayın. Basit Sürücü daha sonrasında bilgisayarınızı tarayacak ve sorunlu sürücüleri idraklayacaktır.
  3. Bu sürücünün doğru sürümünü otomatik olarak indirmek için her sürücünün tarafındaki Güncelle düğmesine tıklayın.

Adım 4: Oyununuzdaki grafik ayarlarını denetim edin
Donanımınız gereksinimlerini karşılamıyorsa, PUBG’deki yüksek grafik ayarları bilgisayarınıza ağır bir yük getirebilir. Bu, donanımın düzgüsel şekilde çalışmasını durduracak ve oyununuz çökebilir. Ayarlarınızı PUBG’da kontrol edebilir ve bazılarını indirmeyi deneyebilirsiniz.

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri PUBG Mobile Crash Fix Hatası (PC) [ÇÖZÜMÜ]

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir