Legend Online Binek Rehberi (2020)

Spread the love

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri Legend Online Binek Rehberi (2020)

Legend Online Binek Rehberi (2020)

Binek çeşitli hızla,güçte,zekada ve zıhrda olabilir.

Binek canavar taşı ile güçlendirilebilir binekler satın alabalır ve levellerini artırabilirsin güçlerini vb. her bineğin hızı farklıdır ama bu döngü %30 dan başlar yani Boss gibi bir şeyde yada kaçman gerekn bir görevde bu çok işine yarayacaktır bunu almak için +40 olman yeterlidir.
Özel binekler sırasıyla
Şeytan devesi
Çılgın horoz bineği
Altın rüzgar
Kırmızı göz
Karlı ruh
Uğurlu
Wuming
Gece süvarisi
Kraliyet süvarisi
Rüzgar süvarisi
Beyaz lama
Ayışığı
Yalnız kurt
Rock crusher
Büyülü gece
Tavşan kartı
Kabus
Alev gölgesi
Warcraft
Kutsal kum
Özel binek resimleri

Önemli not bunun altında yazan şeyler alıntıdır sadece yararlı olabileceğini düşündüm.
Beyaz Savaş Atı (Normal Binek): Çok güçlü olan bu beyaz ata binmek çok zordur. Kontrol etmesi de keza o kadar zordur.

Gizli Savaş Yolculuğu (Normal Binek): Çok cesur olan bu binek kesinlikle düşmandan korkmaz ve oldukça saldırgandır.

İmparator Süvarisi (Normal Binek): Galaman İmparatorluğunun kullandığı olan bu elit ve çok özel olan bu binek beyaz renkli olup düşmana korku verir.

Kutsal Pegasus (Normal Binek): Bu binekleri ancak gökyüzü tapınaklarında görebilir ve oradan temin edebilirsiniz. Ayrıca bu binekleri sadece tanrılar kontrol edebilmektedir.

Kızıl Göz (Özel Binek) : Oldukça gizemli olan bu kızıl atlar, bir günlük süreç içersinde binlerce kilometreyi katedebilmektedir. Uzun yolculuklar için idealdir. Bu tarz özel bineklere sahip olabilmek için belli kartları etkinleştirmeniz gerekmektedir. Binek – Özel arayüz kısmından bu binekleri inceleyebilirsiniz. Özel bineğinizi etkinleştirmenizin ardından bineğin tüm özellikleri oyundaki kahramana eklenir. Kızıl Göz’ü elde edebilmek için marketten “Kırmızı Göz Kartı”nı alabilirsiniz.

Wuming (Özel Binek): Sonsuz Bataklık bölgesinde oldukça az ve çok nadir olarak bulunabilen bu binekler koyun renk saçlara sahiptirler. Marketten “Wuming Kartı” satın alıp bu özel bineğe sahip olabilirsiniz.

Gece Süvarisi (Özel Binek): Karanlığın gücünden yararlanarak savaşan bu binekler gece ordusunun en özel süvarilerindendir. Oldukça gizemlidirler. Market bölümünden “Gece Süvarisi Kartı Parçası” istenilen seviyeye ulaştığından birleştirip bu özel bineği elde edebilirsiniz.Kraliyet Süvarisi (Özel Binek): Galaman İmparatorluğunun özel ve elit bir diğer bineğidir. Bu binek Kraliçe’nin şövalyesinin özel süvarilerindendir. Soyluluğun ve kutsallığın sembolü olan bu bineği Amfi Market bölümünden “Kraliyet Süvarisi Kartı Parçası”nı belli bir miktara ulaştığında satın alabilirsiniz.

Rüzgar Süvarisi (Özel Binek): İmparatorluğun en güçlü, en hızlı ve en elit süvarilerindendir. Bu çok özel bineği elde edebilmek için “Rüzgar Süvarisi Kartı Parçası”nı belli bir miktarda topladığınızda 10. seviyede olan Birlik Marketinizden satın alabilirsiniz.

Kabus (Özel Binek): Cehennemin en diplerinden gelerek korku salan şeytanın bineği olan Kabus, insanların zihnini kolayca karıştırabilmektedir. Bu güçlü özel bineği sadece güçlü bir iradesi olan Lord kontrol edebilmektedir. Bu özel bineği elde edebilmek için özel etkinlikler kısmını kullanabilirsiniz.

Alev Gölgesi (Özel Binek): Ölene kadar yanan bir vücudu olan bu özel bineği kontrol edebilmek neredeyse imkansızdır ancak yine de kontrol edilebilir seviyededir. Alev Gölgesi adlı özel bineği, özel etkinlikler kısmından elde edebilirsiniz.

Kutsal Kum (Özel Binek): Kumu ve rüzgarı rahatlıkla kontrol edebilme gücüne sahip olan bu özel binek, çölde bulunan tüm canlıların arkasındadır ve onları korumaktadır. Sadece, dünyanın en elit Lord’una karşı yenik düşen bu özel binek, mutlak otoritenin sembolü olarak tanımlanır. Bu çok özel bineği elde edebilmeniz için, her hafta yapılan Birlik Savaşı’nda birliğinizin birinci olması gerekmektedir. Bu çok özel bineğin sadece 7 günlük geçerlilik süresi vardır.

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri Legend Online Binek Rehberi (2020)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir