İkariam Online Nasıl Bir Oyundur?

Spread the love

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri İkariam Online Nasıl Bir Oyundur?

İkariam Online Nasıl Bir Oyundur?

İkariam Online stratejiye dayalı bir oyundur. Almanya’da 2008 yılında Gamefoge AG tarafından hazırlanmıştır. Çok oyuncu ile oynanan bir oyun türüdür. Oyunun konusu; oyuncular ittifaklar oluşturup adalar içerisindeki uygarlıkların gelişmesi için mücadele etmeye dayalıdır. Oyunun amacı; uygarlığı geliştirmek olduğu gibi bunların yanında kaynakları kullanmak, diplomasi ve savaşta diğer amaçlarındandır. Oyunda kurulan ittifaklarla beraber gücünü koruyarak karşılıklı yardımlaşmalar ile beraber daha az saldırıya uğrayabilirsiniz. İttifaklar sayesinde bir kişiye saldırıldığı zaman diğer üyeler saldırıya uğrayan oyuncuya yardım gönderebilir, ayrıca oyunda var olan general saldıran kişinin ittifakın savaş açabilir. Oyun sürekli güncellenerek yeni versiyonlarla oyun severlerin karşısına çıkmaktadır. Şu anda 60’ı aşkın ülkede oynanan bu oyun 38 dilde oynanabilmektedir. İkriam Online, her telefondan oynanabilecek ücretsiz bir oyundur.

İkariam Online oyununun da kendi içerisinde kuralları bulunmaktadır. Bu kurallar oyun yönetimi tarafından belirlenmiş ve oyuncuların bilmesi gereken kurallardır. Her oyuncu sadece bir hesap açabilmektedir ve bu hesabı bir kişi yönetebilmektedir. Bir kişinin birden fazla hesabı olduğu tespit edilirse o hesaplar silinmektedir. Hesaplara verilen cezalar hesap sicilinden silinmez. Eğer hesap satışı yapılırsa da buradaki bütün sorumluluk tamamen hesap alıcı ve satıcısına aittir. Ayrıca oyundaki takımlardan herhangi bir üye sizi geçici ve kalıcı olarak uzaklaştırma hakkına sahiptir. Tabi bu gelişi güzel nedenlerle değil geçerli sebeplerle olacaktır.

Son olarak oyunun resmi sitesine gitmek için buraya tıklayınız. Oyun hakkında görüşlerinizi yorum olarak paylaşın arkadaşlar. Birlikte oynayabiliriz de.

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri İkariam Online Nasıl Bir Oyundur?

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir