Firefox Flash Player Etkinleştirme Sorunu [ÇÖZÜMÜ]

Spread the love

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri Firefox Flash Player Etkinleştirme Sorunu [ÇÖZÜMÜ]

Firefox Flash Player Etkinleştirme Sorunu [ÇÖZÜMÜ]

Mozilla Firefox kullanıcı iseniz flash player etkinleştirmenin nasıl yapıldığını öğrenmek istiyor ya da Mozilla Firefox internet tarayıcınızda flash player etkinleştirme sorunu yaşıyorsanız bu sayfada anlatılanları Firefox internet tarayıcınızda uygulayınız.

Firefox internet tarayıcınızı açınız. Tarayıcının sağ üst köşesinde yer alan Menüyü Aç butonuna tıklayınız. Karşınıza çıkan menüden “Eklentiler” seçimi seçerek yan tarafta bulunan “Yan Uygulamalar” sekmesine giderek listeden “Shockwave Flash” aratınız.
Eğer listede Shockwave Flash bulamazsanız bilgisayarınızda Flash Player yüklü olmadığı anlamına gelmektedir. Olmayan bir şeyi etkinleştiremezsiniz.
Bir çok kişi bu hataya düşmektedir. Eğer Firefox internet tarayıcısı kullanıyorsanız ayrıca firefox için flash player yüklemeniz gerekmektedir. Firefox için flash player yüklü olmayan bilgisayarda Firefox ile girdiğiniz flash ile hazırlanmış içerikleri görüntüleyemezsiniz.
Sizinde tarayıcınızda flash player yüklü değilse Flash player sitesine gidiniz.
Siteye Firefox ile gittiğinizde direk olarak tarayıcınızı ve işletim sisteminizi Adobe Flash Player sitesinde direk olarak göreceksiniz sayfada “Şimdi Yükle” butonuna basarak flash playerı indiriniz ve bilgisayarınıza yükleyiniz.

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri Firefox Flash Player Etkinleştirme Sorunu [ÇÖZÜMÜ]

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir