AdBlock Kaldırma (Chrome ve Firefox)

Spread the love

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri AdBlock Kaldırma (Chrome ve Firefox)

AdBlock Kaldırma (Chrome ve Firefox)

AdBlock eklentisini tarayıcınıza kurduysanız ve eklentiyi tamamen silerek bilgisayarınızda kaldırmak istiyorsanız kaldırma sırasında hata alıyorsanız bu yazımızda bu AdBlock eklentisini bilgisayarınızda tamamen nasıl kaldıracağınızın bilgisi vereceğiz.
Burada yer alan bilgiler Chrome ve Firefox internet tarayıcısı içindir. Şimdi sırası ile tarayıcıları ve kaldırma işlemleri göreceğiz siz hangi internet tarayıcısını kullanıyorsanız o tarayıcı için işlem yapmalısınız.

Chrome İçin AdBlock Kaldırma
Chrome internet tarayıcınızı açınız ve Ayarlar ve Uzantılar sekmesinden Adblock üzerinde çöp kutusuna atınız bu işlemi yaptıktan sonra Chrome internet tarayıcınızda tamamen kalkacaktır.

Mozilla Firefox İçin AdBlock Kaldırma
Mozilla Firefox internet tarayıcınızı bilgisayarınızda açınız. Tarayıcı üzerinden sağ üst tarafta yan yana 3 tire göreceksiniz buraya tıklayınız ve Eklentiler sekmesini çalıştırınız. Eklentiler sekmesinde ise AdBlock eklentisi bularak kaldır butonuna basarak kaldırmayı onaylayınız.
Her iki eklentide de bu şekilde AdBlock eklentisi kaldıracaksınız. Bir daha kurmadığını sürece eklenti tarayıcınızda yer almaz.
Her iki tarayıcı için ayrıca diğer bir kaldırma yöntemi tarayıcınızı sıfırlayarak da kaldırabilirsiniz. Fakat burada tarayıcınızı sıfırladığınızda diğer eklentiler ve arama yönetimi tamamen sıfırlayacağı için önermediğimiz bir yöntemdir.
Alternatif olarak çözüm yolunu size sunduk yapıp yapmamak tamamen sizin elinizdedir. Sıfırlanan tarayıcılar ilk kurulum anına gelir tarayıcınızda birçok hata ile birlikte AdBlock eklentisini kaldırmak istiyorsanız bu şekilde internet tarayıcısını bilgisayarınızda sıfırlamanızı yani tarayıcı ayalarını yenilemenizi öneririz.

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri AdBlock Kaldırma (Chrome ve Firefox)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir