Knight Online Para Kazanma Taktikleri (2020)

Spread the love
Knight Online, size kazanç sağlamak için birden fazla yol sunuyor. Aslen Knight Online’ı yalnız bir kazanç kapısı olarak görmek büyük bir hata. Her neyse, sizi daha fazla oyalamadan Knight Online Para Kazanma Taktikleri yazı serisinin birincisine başlamış olalım.

Son zamanlarda Knight Online tecim ile para kazanma isteği, Knight Online farm yaparak para kazanmanın çok fazla üzerine çıktı. Hem risksiz, hem ana para haricinde ek bir harcamaı olmaması nedeniyle çok daha fazla tercih edilir oldu tecim/pazar yöntemi.

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri Knight Online Para Kazanma Taktikleri (2020)
Knight Online Pazar Taktikleri

En bilindik pazar taktiklerinden birisi olan “gem, kutu ve fragment almak ve satmak” size önerebileceğim en mantıklı taktik.

Taktik 1: “Gem, kutu ve fragment almak ve satmak”

ihtiyaç duyulan Tahmini ana para: minimum 3 GB

bütün sunucularda Moradon Karus Gate önünde GEM, KUTU ve FRAGMENT alış pazarı kurabilirsiniz. Aynı şekilde Moradon Sağ Banka yada Moradon Chaotic Generator önünde GEM, KUTU ve FRAGMENT satışı yapmanız mümkündür. öteki bölgelerde alış ve satış oluşturmaya çalışmak kazancınızı çok düşürecektir, çünkü neredeyse tüm oyuncular alış ve satışlarını artık net olarak belirlenmiş bölgelerden yapmakta.

Black Gem, Green Gem, Blue Gem, Yellow Gem, Red Gem, Silvery Gem, Red Treasure Chest, Green Treasure Chest ve Blue Treasure Chest genellikle en çok ticareti dönen GEM ve KUTU çeşitleridir. Yeni Bifrost FRAGMENT çeşitleri ise pek fazla tercih edilmemekte şu aralar.


Knight Online gem al satKnight Online kutu al satKnight Online fragment al sat ne kadar kâr bırakabilir diye düşünürseniz şöyle hesaplayabiliriz. (Fiyatlar sunuculara göre farklılık gösterebilir.)
50 adet Black Gem’i 800K fiyatından satın alalım. Harcadığımız para tam olarak 40,000,000 (40M) olacaktır.

50 adet Black Gem’i 1M fiyatından satalım. Kazandığımız para tam olarak 50,000,000 Coins (50M)

Deneyimlerime dayanarak 50 Black Gem’i eski sunucularda 2 veya 3 günde alabileceğinizi ve yine aynı şekilde 2 veya 3 günde satabileceğinizi söyleyebilirim.

2 günde sadece Black Gem üzerinden 10M kâr sağladığımızı düşünürsek, ayda 70M kazanç bırakıyor. Bunun yanında Greem Gem, Blue Gem ve Silvery Gem; hatta Kırmızı Kutu, Yeşil Kutu ve Mavi Kutu alıp sattığımızı düşünürsek çok daha fazla kazanç elde edebiliriz.

Yani; 50 Black Gem, 50 Green Gem, 50 Blue Gem, 50 Silvery Gem, 50 Kırmızı Kutu, 50 Yeşil Kutu ve 50 Mavi Kutu alıp, sattığımızı hayal edelim. 350 tane eşya alıyor ve satıyoruz temelde. Bunların tanesinden 200K kazandığımızı düşünelim. Toplamda 70M kâr sağlıyoruz. Sadece Black Gem ile 1 ayda yaptığımız kâr, tüm gem ve kutular ile birlikte 2 günde yaptığımız kâra dönüşüyor. Ayda 490M, yuvarlarsak 500M gibi bir kazanç sağlayacaksınız. Bu da 1 GB = 20 TL’den hesapladığımızda 100 TL’ye denk geliyor. Bilgisayarınızı ne kadar uzun süre açık tutarsanız, alış satışları yapma süreniz o kadar kısalır. Çünkü sabah 07:40 JR etkinliğine giren bir kişi de size GEM satmak isteyecektir, gece 01:00 BDW etkinliğine giren bir kişi de size KUTU satmak isteyecektir. O yüzden asıl önemli olan pazarın hızlı olmasından çok, sizin ne kadar aktif olduğunuzdur.

Yeniden ihtaryorum, fiyatlandırmalar tamamen rastgeledir. Sunuculara, saatlere ve hatta aylara bakılırsa bile değişim izah edebilir. Her tecim adımında olduğu benzer biçimde mecburen elinizde bir miktar sermayenin bulunması gerekmektedir. Bu yazı serisi asla ve asla Knight Online sıfırdan para kazanma serisi değildir. İlerleyen günlerde bu mevzu hakkında da bir yazı serisi başlatmayı düşünüyorum.

Ek olarak, bahsettiğim ve bahsedeceğim tüm pazar taktiklerinin güvence bir getirisi yoktur. Rekabetin gittikçe artmış olduğu özellikle GEM KUTU FRAGMENT alış satış pazarında gelir elde etmeniz bazen zorlaşabilir. Bu nedenle, elinizdeki sermayeye gore hesaplamalar yapmalı ve sizin için en uygun seçeneği tercih etmelisiniz. 

Piyasanın değişkenliğine göre ve yeni bilgilere sahip çok bu yazı ve serideki tüm yazılar günden güne güncellenecektir.

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri Knight Online Para Kazanma Taktikleri (2020)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir