Subway Surfers v1.108.0 Para Hileli APK Mod indir - Hile de Biz | Güncel Oyun Hileleri

Subway Surfers v1.108.0 Para Hileli APK Mod indir

Subway Surfers v1.108.0 Para Hileli APK Mod indir
Subway Surfers v1.108.0 Para Hileli APK Mod indir
Mobil platformun dünya üzerinde maksimum oynanan oyunlarından önde gelen Subway Surfers ile tanışın. Derhal derhal tüm cihazlarda akıcı olarak oynanabilen bu oyun basit bir konsepte dayansa da fazlaca eğlenceli ve keyifli vakit geçirmek için birebir. Trenlerin üzerine grafiti meydana getiren karakterimizi bekçi yakalıyor ve uçsuz bucaksız bir kovalamaca başlıyor. Bu kocalamaca esnasında küçücük takılmalarda bekçi derhal yakalamasa da fazlaca yaklaşıyor ve bir sonraki hatayı affetmiyor.

Subway Surfers oyununda kullanabileceğiniz bir çok ekstra hızlandırıcı ve daha çok altın toplamaya yarayan birtakım eşyalar da mevcut. Bunlar zıplayan ayakkabılar, uçan roketler ve kay kay şeklinde bir can daha kazanmıştırran eşyalar olabiliyor. Ayrıca oyunun sizlere vereceğimiz sürümünde bulunan sınırsız anahtar ve altın hilesiyle tüm kilitli karakterleri açıp istediğiniz kadar yine doğma hakkını kullanabilirsiniz. Yada çokça kay kay alarak hemen hemen ölümsüz bir koşu için ilk adımınızı atabilirsiniz.

Devamlı güncellenen içeriğiyle her seferinde dünyanın farklı bir şehrinin tren raylarında koşturuyoruz. Son güncelleme olan 1.62.1 sürümüyle bu kere Greece şu demek oluyor ki Yunanistan üzerinde oyunu oynayacağız. Puanlama sistemiyle sosyal medya üzerinden oyuna giriş yaparak dostlarınızın yapmış olduğu puanları ve sıralamayı da görebilmeniz mümkün. Oyunu apk olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Sürüm: 1.108.0
  • Boyut: 81 MB
  • Gereken Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri
Subway Surfers v1.108.0 Para Hileli APK Mod indir 
Subway Surfers v1.108.0 Para Hileli APK Mod indir
Hilede bir sorun olursa lütfen bizlere yorum yapmayı unutmayın. Güncelleme sorunları için bizlere ulaşmayı unutmayın. Yorumlarınızı dikkate alıyoruz ve isteklerinizi yerine getireceğiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar