FM 19 Mobile Save - Logo Paketi - Face Paketi indir - Hile de Biz | Güncel Oyun Hileleri

FM 19 Mobile Save - Logo Paketi - Face Paketi indir

FM 19 Mobile Save - Logo Paketi  - Face Paketi indir
FM 19 Mobile Save - Logo Paketi  - Face Paketi indir
FM 19 Mobile Save – Logo Paketi – Face Paketi, SEGA tarafınca geliştirilen ve Google Play’de henüz yayınlanmayan bir android futbol menejerlik oyunu olan Football Manager 2019 Mobile için hazırlanmış olan dosyalardır.

FM 19 Mobile APK biliyorsunuz ki orijinal olarak satın alınmadığında gerçek isimlerle oynanamıyor. Fakat aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz save dosyaları ile ekibinız ve seçilen 4 ligte gerçek isimlerle oynanabiliyor. IndirGO.Club Ailesi olarak sizler için elimizden geldiğince çalışmalara devam ediyoruz. Eğer arzu ettiğiniz bir takım var ise aşağıda yorumlarda takım ve seçmemizi istediğiniz 4 ligi belirtin. En kısa sürede eklemeye çalışacağız.

30 Nisan 2019 Güncel Bilgilendirme:

Oyun içinde ara transferler tamamlanmış durumda. Save dosyalarını isteklerinize göre hazırlıyorum. İstek savelerin tamamı aşağıda yer almıştır. Tüm takımları ülkelere bakılırsa ayırdım. Aletinızda Yandex.Disk uygulamasının olması iyi olur. Çünkü saveleri oradan indireceksiniz.
Hilede bir sorun olursa lütfen bizlere yorum yapmayı unutmayın. Güncelleme sorunları için bizlere ulaşmayı unutmayın. Yorumlarınızı dikkate alıyoruz ve isteklerinizi yerine getireceğiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar