Teamfight Tactics (Taktik Savaşı) Şampiyonlar nasıl yükseltilir?

Spread the love
Teamfight Tactics (Taktik Savaşı) Şampiyonlar nasıl yükseltilir?

Yükseltme sistemi Taktik Savaşları’nda nasıl çalışır?

Bu sayfada Teamfight Tactics’te Şampiyonlar’ın 1 yıldızdan 2 yıldıza iyi mi yükseltileceğini öğreneceksiniz.

Dota’nın resmi veya gayri resmi Auto Chess modlarını oynamışsanız, Teamfight Tactics’te Şampiyonları yükseltme kavramı kafanızı sarmak için çok zor olmamalıdır.

Muhtemelen Riot’un otomatik savaşçı türüne olan ilgisi, sahneye birçok yeni oyuncu kazanmıştırrdı ve bu mekaniklerin bir kısmı kafanızı dolaştırmak için çok zor olabilir.

Teamfight Tactics’teki oyun tahtasına gittikçe daha fazla ünite eklerken, yavaş yavaş kendini boşluğun içinde bulacaksın.

Bu olduğunda, bireysel birimlerinizi daha savunucu veya saldırgan yeteneklerle donatmak için yükseltmek daha iyi olabilir. Bunu aynı Şampiyonun kopyalarını birleştirerek yapabilirsiniz.

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri Teamfight Tactics (Taktik Savaşı) Şampiyonlar nasıl yükseltilir?

Şampiyonlar nasıl yükseltilir?
Takım Savaşı’nda Şampiyonları böyle yükseltin:

  • Şampiyonunuzun ilk versiyonunda 1 yıldız olacak.
  • Bu Şampiyonun üçüncü kopyasını satın aldığınızda, bunlar otomatik olarak birleştirilir ve 2 yıldız ünitesine yükseltilir
  • Toplam üç yükseltilmiş 2 yıldız biriminiz varsa, bir kez daha tek bir 3 yıldız biriminde birleştirecekler
  • Taktik savaşı’nda birimlerin yükseltilebildiği kadarıyla

Bundan dolayı, üç yıldızlı birimin zorlu – ve inanılmaz derecede güçlü – olması için lüzumlu sayıya ulaşana kadar, maç boyunca bankanızdaki birimleri kademeli olarak kaydetmeniz gerekir.
Birimleri kurtarıyorsanız, bir rüyadan ne zaman vazgeçip satış oluşturmaya başlayacağınızı bilmek önemlidir. Bir yaş benzer biçimde görünen bir birimin üzerine asılıysanız ve bir başkası fırlamadıysa, muhtemelen onu satmanın süreı gelmiştir. Bankta tutarak, bir tek kendini alan soyuyorsun.
Bunu akılda tutarak, dükkanda bulunan bazı birimleri ötekilerden daha sık görmeye başlayacaksınız. Bunun nedeni, mağazanın rakiplerinizi neyin inşa ettiğine bağlı olarak seçimini değiştirmesidir. Örneğin, eğer hepimiz “Tiny” yapıyorsa, dükkanda görünme olasılığı daha düşüktür.
Bazen, bunları birleştirme şansınız ve bu yinelenen birimleri satın almanızın avantajı vardır, çünkü onları birleştirme şansınız, hattın ilerleyen bölümlerinde daha büyük olacaktır. öteki hepimiz aynı tipte bir takım sinerjisi oluşturmak için savaşırken ve kendilerini ayaklarıyla vururken, konuşmak için hakikaten “güçlü” bir ekip meydana getirmeye başlayabilirsiniz. Esneklik anahtardır!
Oyunun sonundaki maksimum seviyeye ulaşmış olduğunızda, para biriktirmek ve haiz olduğunuz yapıyı optimize etmek için dükkânı tekrar açmaya başlamak isteyeceksiniz.

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri Teamfight Tactics (Taktik Savaşı) Şampiyonlar nasıl yükseltilir?

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir