Teamfight Tactics (Taktik Savaşları) En iyi başlangıç stratejileri, ipuçları ve taktikleri

Spread the love
Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri Teamfight Tactics (Taktik Savaşları) En iyi başlangıç stratejileri, ipuçları ve taktikleri

Teamfight Tactics (Taktik Savaşları) En iyi başlangıç stratejileri, ipuçları ve taktikleri


Takım Savaşı Taktikleri: En iyi açılış stratejileri
Erken bir avantaj elde etmenize yardımcı olacak birkaç önemli işaretçi:
Soylular + Şövalyeler

Şu an itibariyle, biz, Garen, Lucian, Mordekaiser, Vayne ve Fiora’nın beğenilerinin, ilk oyun için harika bir alıcı olduğunu söyleyebiliriz.
Öncelikle, hepsi gerçekten ucuz, bu yüzden her satın alımda çok fazla altın harcamak istemeyeceksiniz. Dahası, dükkanda oldukça sık gözüküyorlar, böylece hızlı bir şekilde yükseltme yapma ihtimaliniz de var.
Garen, Vayne, Lucian ve Fiora’nın hepsi de Soy Kökenli’nin altına düşüyor, bu da meraklıların ilk derecesini güzel ve erken alacağınız anlamına geliyor. Bir rasgele müttefiki +100 zırh ve saldırı başına +35 sağlık verir;
Mordekaiser’i Garen’ın yanına getirin ve ayrıca Knight Bonusu’nun ilk derecesini de açın. Bu, her ikisinin de, Asil ikramiye ile birleştirilen temel saldırıların 20 hasarını engelleyeceği anlamına geliyor.
Vahşi + Şekil değiştirici

Soylulara benzer bir şekilde Vahşi birimler bir maçın ilk aşamalarında oldukça yaygındır. Nidalee, Warwick ve Ahri sık sık dükkandadır, bu yüzden hepsini tahtaya yapıştırmak size ilk bonusunuzu verecektir (Her saldırı ile Fury yığınları oluşturun. Her Fury yığını% 7 saldırı hızı verir).
Yine, dükkanda sıkça yüzleri olduğu için, ilk birkaç turdan sonra bir galibiyet çizgisine girmenize yardımcı olacak en az bir seviye iki üniteye sahip olmanız olasıdır.
Wild ünitelerinin istiflenmesi aynı zamanda Shapeshifter bonusu için hazırlanacağınız anlamına gelir (Shapeshiftors, dönüşüm sağladıklarında maksimum% 100 bonus kazanır). Oldukça pahalıdırlar ve biraz nadirdirler, ancak onları her gördüğünüzde Elise, Gnar, Shyvana veya Swain’i alırsanız, sonunda birbirinden oyun oynayan iki inanılmaz güçlü meraklıya sahip olacaksınız.

Esnek ol

Çok iyi olmayan bir kompozisyonunuz varsa, şampiyonlarınıza bakmak ve zayıf bağlantının nerede olduğunu bulmak için bir saniye ayırın.
Genellikle, sinerji eksikliğine bağlı olduğundan, kompozisyonunuzu farklı bir bonus etrafında tamamen yeniden yapılandırmak için şampiyon satmaktan veya takas etmekten korkmayın.
Örneğin, tahtada bir Kassadin, Kha’Zix ve Nidalee olabilir. Ancak, Garen ve Fiora bankta oturuyor. En azından Noble bonusuna karşı çalışacağınız için her iki şampiyon için Kass ve Kha’yı değiştirmeye değer.
Bu şekilde, en azından bir sinerjiye doğru ilerlemiş ve yeni bir şeyler deniyor olacaksınız. İşe yaramayan bir şeye yapışmanın anlamı yok, yoksa geride kalacaksın.
Bunu akılda tutarak, neyin işe yarayıp yaramadığını sürekli olarak değerlendirmek önemlidir. Konuya gelince, daha iyi bir sinerji anlamına gelirse, bazı şampiyonları diğerlerinin lehine kesmekten korkmayın.
Unutmayın – çoğu zaman, bireysel şampiyonlar buff’lardan ve bonuslardan daha büyük değildir.

Dükkanı çok erken yeniden açma

Teamfight Tactics’te, sağlıklı bir ekonomiyi barındırmak, maçın ikinci aşamalarına ulaşmak için hayati öneme sahiptir. Altın turunuzun büyüklüğüne göre her bir turun sonunda ilgi göreceksiniz, bu nedenle bundan faydalanmanız önemlidir.
Taşınmak ve “sadece bir kez daha yeniden kontrol etmek” için düşünmek kolaydır, ancak dikkatli olmazsanız, altın rezervlerinizi hızla yakarsınız. Dahası, erken bir altın liderliği almak, bu nadir birimleri herkesten önce seviyelendirmek ve düşürmek için daha fazla para biriktirebileceğiniz anlamına gelir.
Ayrıca bol miktarda altının olması, aynı zamanda çok önemli iki ya da üç yıldızlı şampiyonları kazanacağınızı umduğum sıradaki görkemli yeniden kayıt alanlarına katılabileceğiniz anlamına gelir.

Hilede bir sorun olursa lütfen bizlere yorum yapmayı unutmayın. Güncelleme sorunları için yine www.hiledebiz.com farkıyla sizlere hizmet etmekten onur duyarız. Yorumlarınızı dikkate alıyoruz ve isteklerinizi yerine getireceğiz.

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri Teamfight Tactics (Taktik Savaşları) En iyi başlangıç stratejileri, ipuçları ve taktikleri

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir