PBE 1B Hatası ÇÖZÜM! – PBE 1B ERROR (SOLUTION)

Spread the love
Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri PBE 1B Hatası ÇÖZÜM! - PBE 1B ERROR (SOLUTION)

PBE 1B Hatası ÇÖZÜM! – PBE 1B ERROR (SOLUTION)

Description of Riot

  1. If you’re seeing this error, we’re investigating right now and will update you as soon as we have more information. Stay in the client for right now.
  2. We identified the problem, which was caused by the spike in players entering PBE as we came online. Unfortunately the fix is that you will need to re-log. Sorry for the inconvenience, and we hope you can get back in to play…can 9.13 come faster? 
  3. For clarity: We had reason to believe we might be able to fix the problem without having players re-log, so I asked folks to stay in the client. However, we discovered that would not be possible. Very sorry for the huge inconvenience! 
Riot Açıklaması Turkish
  1. Eğer bu hatayı görüyorsanız, şu anda araştırıyoruz ve daha fazla bilgiye sahip olarak sizi güncelleyeceğiz. Şu anda müşteride kal.
  2. Biz online olarak geldi PBE giren oyuncuların başak neden oldu sorunu tespit etti. Ne yazık ki düzeltme yeniden günlük gerekecektir. Rahatsızlık için üzgünüm, ve biz oynamak için geri alabilirsiniz umuyoruz… olabilir 9,13 daha hızlı gelebilir? 
  3. Netlik için: Biz oyuncular yeniden günlük kalmadan sorunu düzeltmek mümkün olabilir inanmak için neden vardı, bu yüzden müvekkilinde kalmak için millet sordu. Ancak, bunun mümkün olmadığını keşfettik. Büyük rahatsızlık için çok üzgünüm!

Türkçe: Fakat aşağıda çözüm için bir link bıraktık. Bunu yaptığınız takdir de clienti kapatın ve tekrar açın! Sıra beklemeden oyuna girebilirsiniz.
English: But we’ve left a link below for the solution. If you do, turn off the client and turn it on again! You can enter the game without waiting.
Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri PBE 1B Hatası ÇÖZÜM! - PBE 1B ERROR (SOLUTION)

Hilede bir sorun olursa lütfen bizlere yorum yapmayı unutmayın. Güncelleme sorunları için yine www.hiledebiz.com farkıyla sizlere hizmet etmekten onur duyarız. Yorumlarınızı dikkate alıyoruz ve isteklerinizi yerine getireceğiz.

Hilede Biz | Güncel Oyun Hileleri PBE 1B Hatası ÇÖZÜM! - PBE 1B ERROR (SOLUTION)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir